PiMAGE

 Moja przygoda związana z dziewiarstwem rozpoczęła się pięć lat temu. Wtedy to pod czujnym okiem mojej babci nauczyłam się pierwszych ściegów, wzorów itd., za co jestem jej bardzo wdzięczna! Z dnia na dzień, testując jedną włóczkę za drugą okazało się, że zrodziła się we nie olbrzymia pasja do tego rodzaju działalności. I tak w domowym zaciszu powstawały różnego rodzaju dzieła, które po pewnym czasie znajdowały coraz szersze grono odbiorców.

 

                                                            

 

 Produkty PiMAGE na stałe zagościły już w wielu domach, a w tym roku w końcu dostępne są dla wszystkich. Głównym założeniem marki jest optymistyczne nastawienie do zimy i czerpanie radości niemalże z każdego dnia. Bogata i ciekawa wersja kolorystyczna moich produktów z pewnością wprowadzi każdego w dobry nastrój i pozwoli cieszyć się każdym mroźnym dniem i nie tylko- niektóre modele świetnie sprawdzą się również wiosną jak i podczas letnich wieczorów, bo kto powiedział, że latem nie nosi się czapek! Czapki kochają wszyscy, a jeśli tak nie jest...to od tej pory wszyscy je pokochają. I na to właśnie liczę!

 Wszystkie produkty PiMAGE wykonywane są z najwyższej jakości przędzy z Peru, południowej Afryki oraz Ameryki południowej, gdzie na wolności żyją cudownie puszyste i i miękkie Merynosy. Dzięki temu produkty PiMAGE są wyjątkowo lekkie, miłe w dotyku, nie gryzące, a ich pielęgnacja nikomu nie powinna sprawić trudności. Swoją przygodę zaczynam od produktów dziewiarskich, ale obiecuję, że będę zaskakiwać Was innymi- z pewnością naturalnymi i ręcznie robionymi produktami.

 

PiMAGE stworzono do kochania zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Niepowtarzalny wygląd i charakter produktów sprawią, że każdy poczuje się w nich wyjątkowo...

MOM & BABY

MOM & BABY

299,00 zł
Sf Close